Euphorbia alluaudii

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Euphorbia alluaudii
Euphorbia alluaudii
Euphorbia alluaudii
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Malpighiales
Familja: Euphorbiaceae
Grupi: Euphorbia
Euphorbia alluaudii

Euphorbia alluaudii (lat. Euphorbia alluaudii L.) është bimë e familjes Euphorbiaceae.

Shiko dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Euphorbia alluaudii në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]

 Commons: Euphorbiaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


P biology blue.pngKy artikull nga biologjia është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.