Jump to content

Euphorbia milii

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Euphorbia milii
Euphorbia milii
Euphorbia milii
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Malpighiales
Familja: Euphorbiaceae
Grupi: Euphorbia
Euphorbia milii

Euphorbia milii (lat. Euphorbia milii L.) është bimë e familjes Euphorbiaceae.

Euphorbia milii në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: Euphorbiaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale