Lista e emrave të përveçëm femërorë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Femerorë)
Jump to navigation Jump to search

Në këtë listë gjende emrat shqiptarë dhe jo emrat fetarë dhe të huajë qe kanë disa banorë shqiptarë.

Lista e emrave të përveçëm femërorë

A | B | C | Ç | D | DH | E | Ë | F | G | GJ | H | I | J | K | L | LL | M | N | NJ | O | P | Q | R | RR | S | SH | T | TH | U | V | X | XH | Y | Z | ZH

femëror[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

femëror