Jump to content

Ferizaj24

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Logo zyrtare e Ferizaj24

Ferizaj24 është portal i pavarur në gjuhën shqipe, me seli në Ferizaj, i themeluar në fillim të vitit 2018. Ferizaj24 për më shumë se një kohë të gjatë ka arritur të ruajë pa anshmërinë dhe të jetë burim i lajmeve me kredibilitetin më të lartë në qytetin e bukur të Ferizajt.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]