Firma

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Firmë, (shquar: firma) është çdo organizatë që prodhon mallëra dhe ofron shërbime.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]