Flamuri i Portorikos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Flamuri i Portorikos

Flamuri i Portorikos përbëhet nga pesë vija të barabarta horizontale me ngjyrë të kuqe (sipër) dhe të bardhë; një trekëndësh i kaltër barabrinjës i kthyer horizontalisht përmban një yll të bardhë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]