Florian Binaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Florjan Binaj është aktor shqiptar, i cili ka marrë pjesë në filmin Gjallë. Ai njihet dhe për rolet e tij si komedian në Show-n e mbrëmjes Portokalli. Ai ka lindur në 1985. [1] [2]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]