Fonogrami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Fonogram do të thotë incizim i zërit ose sekuencave të zërit në bartësin e zërit. [1]

Crystal Clear app display.png Ky artikull në lidhje me Teknologjia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJIN TË DREJTAT E AUTORIT DHE TË DREJTAT E TJERA TË PËRAFËRTA Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine