Fred Rogers

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Fred Rogers
Fred Rogers White House.jpg
Rogers, 2002
Informacione personale
Ditëlindja 1928

Frederick McFeely "Fred" Rogers lindi më 1928. Është një aktor dhe komedian.