Jump to content

Fruit Valley, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Fruit Valley, New York
qytet

Fruit Valley, New York është një qytet në qarkun Oswegoshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Fruit Valley, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale