Fuentecantos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Fuentecantos (Soria) Mapa.svg

Fuentecantos është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.