Fuentelsaz de Soria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Fuentelsaz de Soria (Soria) Mapa.svg

Fuentelsaz de Soria është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.