Fuentes de Magaña (Soria)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Fuentes de Magaña (Soria) Mapa.svg

Fuentes de Magaña është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.