Gabreci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gabreci
Fshat
noform
Vendndodhja
Gabreci is located in Maqedonia e Veriut
Gabreci
Gabreci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Konçë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 569 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2424
Prefiksi (+389) 032
Targa RA
Koordinatat 41° 33′ 52″ Veri

22° 22′ 45″ Lindje

Popullsia 355 banorë (2002)