Gareth Emery

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gareth Emery (i lindur më 18 korrik 1980 në Southampton, Angli) është një ekstazë-zhanër producent dhe DJ. Në vitin 2010 ai u votua # 7 DJ në botë nga Anketa e njohur DJ Mag.