Gholamali Soleimani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
TEDxTehran 2015

Gholamali Soleimani Soleimani është themelues i kompanisë Solico Food Industries si dhe realizues i shout të njohur në kalleh.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.