Giancarlo Judica Cordiglia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Giancarlo Judica Cordiglia

Giancarlo Judica Cordiglia lindi më 30 shtator të vitit 1971Torino, Itali, është aktor kinematografik dhe televiziv italian i njour më shumë për personazhin Ronfo të telenovelës Melevisiones.


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.