Gjet Ndoj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gjet Ndoj mësues dhe historian shqiptar. Ish drejtor i përgjithshëm i arkivit të shtetit shqiptar.


Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.