Gjuha svazi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Gjuha Svazi)
Jump to navigation Jump to search
Gjuha svazi
Filogjeneza

Gjuha Svazi është gjuha që flitet në jugun e Afrikës.

Shiko dhe këtë[redakto | përpunoni burim]