Gjuha svazi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjuha svazi
Filogjeneza

Gjuha Svazi është gjuha që flitet në jugun e Afrikës.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]