Gjuha fula

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Gjuha Fula është gjuhë që flitet në pjesën perëndimore të Afrikës.

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]