Godina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Godina është një objekt zakonisht i ndërtuar ndër tjera nëpërmjet të goditjeve (rrahjeve) të elementeve të elemeteve të ndërtimtarisë.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]