Godivja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Godivja
Fshat
Vendndodhja
Godivja is located in Maqedonia e Veriut
Godivja
Godivja
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Debërcë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni jugperëndimor
Lartësia 892 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6346
Prefiksi (+389) 046
Targa OH
Koordinatat 41° 24′ 06″ Veri

20° 47′ 26″ Lindje

Popullsia 92 banorë (2002)