Jump to content

Heidi Montag

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Heidi Pratt është një personalitet televiziv amerikan, këngëtar, stilist dhe autor. Lindur dhe rritur në Crested Butte, Kolorado, ajo u shoqërua me Lauren Conrad në 2005. Wikipedia Lindur më 15 shtator 1986 (31 vjeç), Crested Butte, Kolorado, Shtetet e Bashkuara Gjatësia: 5 '2 " Fëmijët: 1 Prindërit: Bill Montag, Darlene Egelhoff Vëllezërit e motrat: Holly Montag, Eric O'Hara, Sky Egelhoff, Chris Montag, Carissa Berlet, John Montag, Më shumë