High Melton College

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

High Melton College ndodhet në South Yorkshire dhe është pjesë e sistemit të Edukimit të Kolegjit të Donkasterit në Mbretërinë e Bashkuar.