Historia e Çamërisë : (vështrim historik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Historia e Çamërisë : (vështrim historik) libër me autor Kristo Frashëri dhe Pëllumb Xhufi (rec.), Fatjon Balliu (red.). Botuar në Tiranë nga "UET Press", në vitin 2015. Faqe 330.