Hotel Mediteran

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Hotel Mediteran është hotelUlqin. Hoteli është konsideruar pjesë e rëndësishme e zhvillimit ekonomik kombëtar të Malit të Zi.[1]

Kuriozitete[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta amerikane The New York Times e ka renditur Hotelin Mediteran, së bashku me Adën e Bunës dhe Plazhin e Madh të Ulqinit, në Top 31 vendet që duhen vizituar në vitin 2010.[2]

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]