Ibrahim Sina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ibrahim Sina Kryetar i Komitetit Ekzekutiv të qytetit të Tiranës [1], më 14.03.1947 deri më 16.04.1949, Kryetar i Komitetit Ekzekutiv të qytetit të Tiranës, më 22.06.1949 deri më 30.08.1950 dhe Kryetar i Komitetit Ekzekutiv të qytetit të Tiranës, më 01.04.1954 deri më 15.03.1956

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.