Imet Rrahmani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Imet Rrahmani shqiptar nga Kosova dhe deputet i Kuvendit të Kosovës.

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.