Infopress (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Infopress, gazetë ditore politikoekonomiko, kulturore në gjuhën shqipe. Botim i "--- Grup".

Historiku[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta Infopress e nis i botimin e saj ne vitin 200 dhe doli me date 20 shkurt. Kryeredaktor është L. S.

Numra të gazetës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]