Instituti Kosovar për Gazetari dhe Komunikim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Instituti Kosovar për Gazetari dhe Komunikim shkurt IKGK ndërkom. KIJAC është themeluar në vitin 2005.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ [1][lidhje e vdekur]