Irena Vreto

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Irena Vreto shkrimtare dhe gazetare shqiptare. U nda nga jeta më 12 shtator 2017.

Referenca[redakto | përpunoni burim]