Irena Vreto

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Irena Vreto shkrimtare dhe gazetare shqiptare. U nda nga jeta më 12 shtator 2017.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.