Isuf Keçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Isuf Keçi kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] prej vitit 1950 deri në vitin 1951.


Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.