Janeane Garofalo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Janeane Garofalo
Ms. magazine Cover - Summer 2003.jpg
U lind në1964
TitulliGarofalo, 2003

Janeane Garofalo lindi më 1964. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.