Jashar Mezenxhiu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jashar Mezenxhiu ka qenë kryetar i bashkisë së Tiranës në vitet 1984-1985.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.