Jasiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jasiq
Fshat
Vendndodhja
Jasiq is located in Kosova
Jasiq
Jasiq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Junik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 638 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 29′ 33″ Veri

20° 15′ 6″ Lindje

Jasiq është një vendbanim në komunën e Junik, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]