Jason David Frank

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Jason David Frank (i lindur më 4 shtator 1973, Covina, SHBA dhe vdiq më 19 nëntor 2022, Texas, SHBA) ishte një aktor amerikan. Si aktor, ai ishte i njohur për rolin e tij si Tommy Oliver në Mighty Morphin Power Rangers dhe shfaqje të tjera.

Jason David Frank në vitin 2019.