Jeff Garlin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jeff Garlin
The Goldbergs cast 2014.jpg
Garlin, 2014
Informacione personale
Vendlindja Chicago, Illinois, SHBA
Bashkëshort(ja) Marla Beth Garlin (1994–)
Kombësia amerikan

Jeff Garlin lindi më 5 qershor 1962Chicago, Illinois si Jeffrey Todd Garlin. Ishte një aktor dhe komedian amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Jeff Garlin – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.