Jerry Sandusky

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jerry Sandusky (emri i lindjes: Gerald Arthur Sandusky) ka lindur më 26 janar 1944 ishte një kriminel amerikan.

Pupollarizmi ne Media[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Librat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmat dhe Dokumentaret[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Muzikë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]