John Goodman

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
John Goodman
John Goodman 2014 2.jpg
Goodman, 2014
Informacione personale
Ditëlindja 1952

Jonathan Stephen "John" Goodman lindi më 1952. Është një aktor dhe komedian.