John Travolta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
John Travolta
Actors Michael Pena and John Travolta enjoys Game 5 of the 2016 World Series. (30565637262) (cropped).jpg
Born
John Travolta

1954
TitleTravolta, 2016

Jonathan Joseph "John" Travolta lindi më 1954. Është një aktor dhe komedian.