Jonuzlia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jonuzlia
Јунузлија
Fshat
noform
Vendndodhja
Jonuzlia is located in Maqedonia e Veriut
Jonuzlia
Jonuzlia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 938 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 46′ 29″ Veri

22° 21′ 07″ Lindje

Popullsia 35 banorë (2002)