Josip Katalinski

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Josip Katalinski ( lindi më 2 maj 1948Sarajevë, Bosnje dhe Hercegovinë -.. vdiq më 9 qershor 2011Sarajevë, Bosnje dhe Hercegovinë), është një ish-lojtar futbolli i Bosnjes. Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.