Karriera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Karriera është "udhëtimi" metaforik i një individi përmes mësimit, punës dhe aspekteve të tjera të jetës. Ka një sërë mënyrash për të përcaktuar karrierën dhe termi përdoret në mënyra të ndryshme.

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]