Katër (4)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Katër (4) Numri që vjen menjëherë pas treshit dhe që shënon një sasi të barabartë me tre edhe një.

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Fjalor i gjuhës së sotme shqipe.