Kategoria:Wikipedia:Cung Letërsia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

si dit e plot ai shtjellej me re dhe re mbi atdhe nje tjeter gjergj e kish si diellin tjetrin si hene skenderben

Faqet në kategorinë "Wikipedia:Cung Letërsia"

Kjo kategori ka 5 faqe nga 5 gjithësej.