Kategoria diskutim:Grupe muzike power metal

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Grupe muzike power metal. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetje, do desha pak ndihme se po mundohem te shkruaj per nje grup muzikor ne kategorine e grupeve power metal po nuk po di si ta fus ne ate kategori sic esht thunderway, halloween etj etj.

Pasi te editosh per ate grupi kengetresh vendos ne fund kete: [[Category:Grupe muzike metal|Power]]. Gjithashtu kurdo qe shkruan dicka duhet ta vesh nenshkrimin tuaj duke bere kater here kete ~~~~ per te treguar emrin daten dhe kohen kur ke shkruar. Beje kete gjithmone por jo kur editon. Tung --Zeke 16 Prill 2008 20:41 (UTC)