Jump to content

Kategoria diskutim:Qytete në Montana

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Qytete në Montana. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
WikiProjekti Shtetet e Bashkuara (Vlerësuar si i klasës-Kategori, i rëndësisë mesatare)
WikiProject iconKjo kategori është brenda fushëveprimit të WikiProjekti Shtetet e Bashkuara, një përpjekje e përbashkët për të përmirësuar Shtetet e Bashkuara në Wikipedia. Nëse doni të merrni pjesë, ju lutem vizitoni faqen e projektit, ku ju mund ti bashkoheni diskutimit dhe të shihni listën e detyrave të hapura për tu përfunduar.
Faqe kategorisë Kategori  Kjo kategori nuk ka nevojë për një vlerësim në shkallën e cilësisë të projektit .
 Mesatare  Kjo kategori është vlerësuar e rëndësisë mesatareshkallën e rëndësisë së projektit.