Ken Berry

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ken Berry
Ken Berry 1972.JPG
Berry, 1972
Informacione personale
Ditëlindja 1933
Vendlindja Moline, Illinois, SHBA

Kenneth Ronald "Ken" Berry lindi më 1933. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.