Ket Sen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ket Sen është kënga nga reperi shqiptar The KinG në bashkëpunim me reperin Black-B, e lansuar ne maj të vitit 2011. Beat-i vjen nga DJ-i franqez Fayafire i zhanrit Hip hop/rap.

Përmbajtja Muzikore[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ket Sen është një këng e zhanrit Hip Hop/Rap, producuar nga BGR Music Group. Në këtë këngë The KinG dhe Black-B flasin per arritje, që së ka ndalim.

Suksesi Komercial[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Coverversionet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]